DESIGN

výroba vizitek, letáků, razítek, billboardů, roll-upů, triček s vlastním potiskem a ostatní potisk textilu, směrové a informační systémy vč. dopravního značení v areálu vašeho podniku, tvorba webových stránek a programování aplikací na míru zákazníka, kompletní grafické služby včetně instalování grafiky na místo určení. Profesionální reklama a marketing!

SOUND

zajištění DJ´s / moderátorů na narozeniny, firemní večírky, konference, svatby i rozvody (na těch se hraje Olympic - Skončili jsme jasná zpráva. Za 4:16 minut se v klidu stíhají podepsat rozvodové papíry - v ceníku hledejte pod názvem GAME OVER!). Dále ozvučení veškerých kulturně-společenských událostí v jakémkoliv rozsahu.

CENÍK (platný od 5.2.2018)

- ozvučení svatba / narozeniny 6.000,- až 10.000,- (10h live produkce vč. vlastní aparatury o celkovém výkonu dle velikosti a typu akce, světelný park) + doprava

- ozvučení koncert / skupina od 10.000,- (opět záleží na domluvě, velikosti a typu události. Pokud jde o brnkání na kytaru na 3 hodiny, tak to za desítku nebude)

- GAME OVER! 2.000,-

Pavel Kotyza

Vše podstatné již bylo řečeno! Nyní za mně mluví moje práce a hodnocení zákazníků.